Měkká žíněnka 180 x 60 x 5 cm

2 390 Kč
S DPH

Robustní povrch žíněnky je tvořen kvalitní syntetickou kůží příjemnou na dotek, která je protiskluzná, omyvatelná a odolná vůči slinám a potu. Výplň je tvořena kvalitním pěnovým materiálem, molitanem, se zvýšenou hustotou. Použití tohoto molitanu dodává žíněnce měkkost a současně poskytuje potřebnou ochranu při pádech.

Kvalitní žíněnka s potahem:

-vhodná pro děti a dospělé pro provádění cviků na nářadích

-ideální pro cvičení v dětském pokoji bez obavy ze zranění

-pro harmonický rozvoj dětí a dospělých

-vhodná pro gymnastiku, jógu, cvičení, judo, zápasení, pilates, aerobic apod.

Barva
Počet
4-7 pracovních dní

VYSOKÁ KVALITA & DLOUHÁ ŽIVOTNOST

Naše žíněnky se používají mimo jiné rovněž ve školách, v mateřských školách a v tělocvičnách, protože se vyznačují mimořádně vysokou kvalitou a dlouhou životností. Žíněnky NiroSport jsou vyráběny v Německu výhradně z ekologických materiálů, které neobsahují škodlivé látky či chlor-fluorované uhlovodíky.

VLASTNOSTI

Robustní povrch žíněnky je tvořen kvalitní syntetickou kůží příjemnou na dotek, která je protiskluzná, omyvatelná a odolná vůči slinám a potu. Výplň je tvořena kvalitním pěnovým materiálem, molitanem, se zvýšenou hustotou. Použití tohoto molitanu dodává žíněnce měkkost a současně poskytuje potřebnou ochranu při pádech.

MULTIFUNKČNÍ VYUŽITÍ

Žíněnky společnosti Niro Sportgeräte GmbH se výborně hodí pro cviky na podlaze, pro gymnastická cvičení, pilates, aerobic, jógu, judo, zápasení a mnoho dalších druhů sportů. Jsou ideální pro cvičení jak v interiéru v místnostech, tak ve sportovní hale. Naše žíněnky jsou vhodné jak pro děti, tak pro dospělé – bez ohledu na to, jde-li o začátečníky, či pokročilé. Žíněnky jsou perfektní rovněž jako podložky, resp. jako ochrana při pádech u lezeckých konstrukcí a žebřin.

ZÁRUKA

Na kvalitu výrobce sportovního nářadí Niro Sportgeräte GmbH se můžete spolehnout! Budete-li muset využít záruku v důsledku výrobní vady, příslušný výrobek Vám dodáme zdarma a rychle. V případě dotazů a připomínek se na nás kdykoli obraťte. Jsme tu pro Vás!

Sportovní žíněnky (podložky) se používají zejména v gymnastických sportech, při cvičení na sportovním nářadí, při cvičení na podlaze, při cvičení s dětmi, ale své uplatnění nacházejí rovněž v bojových sportech jako např. v judu či v zápasení. Svými specifickými vlastnostmi slouží k tomu, aby změkčily dopad sportovce po odrazu od země a chránily tak klouby, čímž pomáhají předcházet zraněním. Právě při sportování ve školách a v oddílech je tak výběr správné a kvalitní sportovní žíněnky naprostou nutností.

Podložky (žíněnky) nejsou sportovním doplňkem, ale důležitým sportovním nářadím pro správné a tím i zdravé provedení pohybu při všech sportovních aktivitách prováděných v leže nebo zčásti i  v sedě.

Nedostatek pohybu je již dlouhou dobu fenoménem i našich dětských pokojů. V době, které dominují počítačové hry, televize a herní konzole, se dětem více než kdy jindy nedostává zdravého pohybu. Pomozme našim dětem, aby znovuobjevily radost ze zdravého pohybu. Právě v době, kdy se nároky kladené školou na dítě neustále zvyšují, je fyzická kompenzace pohybem o to důležitější. Nedostatek pohybu může vést k nadváze a způsobit srdeční, kardiovaskulární onemocnění nebo onemocnění páteře.

Parametry

Typ rohožky
Sklopná
Délka
180 cm
Šířka
60 cm
Výška
5 cm
Hmotnost
3 kg