Žebřiny FitTop M9

23 430 Kč
S DPH

Lezecká konstrukce určená pro venkovní prostředí vč. gymnastických kruhů, lana na lezení, sítě na lezení včetně dřevěných příček.

Plocha potřebná pro instalaci této konstrukce činí 4,5 m². Umístit ji můžete v zahradě nebo kdekoli ve venkovním prostředí na rovné ploše. Jednotlivé prvky pouze složíte, smontujete je za pomoci spojovacích prvků a nohy (stojky) zabetonujete. Lezecké konstrukce jsou vhodné pro malé děti (od 3 let), ale využít je mohou i větší děti.

Počet
4-7 pracovních dní

Podpořte fyzický rozvoj Vašeho dítěte

Nedostatek pohybu je již dlouhou dobu fenoménem i našich dětských pokojů. V době, které dominují počítačové hry, televize a herní konzole, se dětem více než kdy jindy nedostává zdravého pohybu. Pomozme našim dětem, aby znovuobjevily radost ze zdravého pohybu. Právě v době, kdy se nároky kladené školou na dítě neustále zvyšují, je fyzická kompenzace pohybem o to důležitější. Nedostatek pohybu může vést k nadváze a způsobit srdeční, kardiovaskulární onemocnění nebo onemocnění páteře.

Vědci zjistili, že již po 6 měsících každodenního desetiminutového cvičení na dětském sportovním nářadí lze pozorovat zlepšení všeobecné fyzické kondice, držení těla, chuti k jídlu a spánku dítěte. Naše sportovní nářadí přispívá k posílení svalů a kloubů, napomáhá upevnění rovnováhy, rozvíjí reakční schopnosti a v neposlední řadě stimuluje látkovou výměnu.

Technické detaily:

délka (nahoře): 200 cm

šířka: 60 cm

výška: 200 cm (nad zemí)

hmotnost: 70 kg

šířka kovových příček: 57 cm

potřebná montážní plocha: 4,5 m²

max. zatížení lezecké konstrukce: 130 kg

max. zatížení zavěšeného sportovního nářadí: 80 kg

Obsah dodávky:

Kovový vrchní rám

Žebřiny

Přitahovací tyč (hrazda)

Bradla

Stojky určené pro zabetonování

Lezecká síť

Gymnastické kruhy

Lano na lezení

Montážní příslušenství

Návod na obsluhu

FTM9

Parametry

Artikl
FTM9
Použití
Venkovní