Žebřiny FitTop M2

8 399 Kč
S DPH

Lezecká konstrukce s hrazdou vč. gymnastických kruhů, lezeckého lana, provazového žebříku a visuté hrazdy.

FitTop M2 přispívá k harmonickému rozvoji dětí a dospělých.

Jednoduchost a spolehlivost lezecké konstrukce umožňuje rychlou montáž a demontáž jakékoli konfigurace. Model FitTop M2 se připevňuje ke zdi. Do zdi je zapotřebí vyvrtat 6 otvorů, do nichž pomocí spojovacích prvků ukotvíte lezeckou konstrukci.

 

Zvolte požadovanou barvu a rozhodněte se, zda-li si přejete, aby příčky Vašich žebřin byly vyrobeny z kovu či dřeva.

Barva
Výška místnosti
Příčky
Počet
4-7 pracovních dní

FitTop M2 je sportovní nářadí určené pro domácí použití, které přispívá k harmonickému rozvoji dětí a dospělých.

Dětské sportovní nářadí je určeno pro cvičení dětí v domácích podmínkách. V zájmu maximální bezpečnosti Vašeho dítěte a zabránění poranění je lezecká konstrukce opatřena kvalitními šroubovými spoji a sofistikovanými úchyty. Všechny ocelové části lezecké stěny mají galvanickou povrchovou úpravu, jsou ošetřeny dvojí vrstvou práškové bravy, pozinkovány a vyznačují se vynikající antikorozní ochranou a dlouhou životností. Velký důraz klademe i na zpracování detailu: lezecké lano je vyrobeno ze 100% bavlny, provaz (fa. LIROS) je vyroben z odolného multifilamentního polypropylenu stabilizovaného proti UV záření o průměru 10 mm..

Volitelná barva a materiál příček

Zvolte požadovanou barvu a rozhodněte se, zda-li si přejete, aby příčky Vašich žebřin byly vyrobeny z kovu či dřeva. Kovové příčky jsou ošetřeny nástřikem dvojí vrstvy práškové barvy, vyznačují se stabilitou a dlouhou životností. Dřevěné příčky jsou vyrobeny z březového dřeva, mají průměr 32 mm, jsou opatřeny dvojí vrstvou laku a vyznačují se příjemným a pevným úchopem.

Na vyžádání Vám můžeme vyrobit lezeckou konstrukci i v jiné barvě.

Montáž

Jednoduchost a spolehlivost lezecké konstrukce umožňuje rychlou montáž a demontáž jakékoli konfigurace. Model FitTop M2 se připevňuje ke zdi. Do zdi je zapotřebí vyvrtat 6 otvorů, do nichž pomocí spojovacích prvků ukotvíte lezeckou konstrukci.

Podpořte fyzický rozvoj Vašeho dítěte

Nedostatek pohybu je již dlouhou dobu fenoménem i našich dětských pokojů. V době, které dominují počítačové hry, televize a herní konzole, se dětem více než kdy jindy nedostává zdravého pohybu. Pomozme našim dětem, aby znovuobjevily radost ze zdravého pohybu. Právě v době, kdy se nároky kladené školou na dítě neustále zvyšují, je fyzická kompenzace pohybem o to důležitější. Nedostatek pohybu může vést k nadváze a způsobit srdeční, kardiovaskulární onemocnění nebo onemocnění páteře.Již po 6 měsících každodenního desetiminutového cvičení na dětském sportovním nářadí lze pozorovat zlepšení všeobecné fyzické kondice, držení těla, chuti k jídlu a spánku dítěte.

Technické údaje:

Délka: 100 cm

Šířka: 55 cm

Výška: 200 až 290 cm

Vzdálenost mezi příčkami: 23 cm

Max. zatížení lezecké konstrukce: 130 kg

Max. zatížení zavěšeného sportovního nářadí: 80 kg

Způsob montáže: připevnění ke zdi

Obsah dodávky:

1 x kovový stropní rám

1 x kovové žebřiny

1 x provazový žebřík

2 x gymnastické kruhy

1 x hrazda (bradla)

1 x lezecké lano

1 x visutá hrazda

Montážní příslušenství

Návod k použití

 

Jako doplněk zajišťující větší variabilitu a pestrost pohybu si u nás můžete k Vašim žebřinám zakoupit rovněž ochranné pěnové prvky  a závěsnou lavičku. Jako ochranu proti případným pádům Vám doporučujeme naše měkké žíněnky.

VLASTNOSTI – určeno pro místnosti s výškou stropů od 2,00 do 2,90 m – různé barvy – zatížení do 130 kg – snadná montáž bez použití vrtačky, kladiva a hřebíků  - vč. cvičebních doplňků

CERTIFIKOVANÁ BEZPEČNOST – Nemusíte mít žádné obavy ohledně kvality a bezpečnosti našich lezeckých konstrukcí a žebřin, protože jsou certifikovány dle normy DIN EN 71-8: 2006-09: CERTIFIKÁT: TÜV NORD TÜV/GS

VYSOKÁ KVALITA – Lezecké konstrukce výrobce Niro Sportgeräte GmbH se používají mimo jiné rovněž ve školách, mateřských školách a tělocvičnách, protože se vyznačují mimořádně vysokou kvalitou a dlouhou životností. Naše sportovní a posilovací nářadí je vyráběno v Německu, a to výhradně z vysoce kvalitních, ekologických, nezávadných materiálů neobsahujících freony. Made in Germany – známka celosvětové záruky kvality, na kterou jsme hrdí!

ZÁRUČNÍ PODMÍNKY – Na kvalitu výrobce sportovního nářadí Niro Sportgeräte GmbH se můžete spolehnout! Budete-li muset využít záruku v důsledku výrobní vady, příslušný výrobek Vám dodáme zdarma a rychle. V případě dotazů a připomínek se na nás kdykoli obraťte. Jsme tu pro Vás!

FTM2

Parametry

Artikl
FTM2
Použití
Vnitřní / Venkovní