Žebřiny FitTop M1

8 399 Kč
S DPH

Lezecká konstrukce s cvičební hrazdou vč. gymnastických kruhů, lezeckého lana, provazového žebříku a visuté hrazdy.

FitTop M1 je sportovní nářadí určené pro domácí použití, které přispívá k harmonickému rozvoji dětí a dospělých, upevňované mezi podlahu a strop.

Jednoduchost a spolehlivost lezecké konstrukce umožňuje rychlou montáž pomocí vzpěr bez použití vrtačky, kladiva a hřebíků.

Zvolte odpovídající výšku, požadovanou barvu a rozhodněte se, zda-li si přejete, aby příčky Vašich žebřin byly vyrobeny z kovu či dřeva.

Barva
Výška místnosti
Příčky
Počet
4-7 pracovních dní

FitTop M1 je sportovní nářadí určené pro domácí použití. Jeho součástí je cvičební hrazda (bradla) vč. gymnastických kruhů, lezecké lano, provazový žebřík a visutá hrazda. Toto sportovní nářadí přispívá k harmonickému rozvoji dětí a dospělých. Jedná se o trubkovou konstrukci, sestávající ze stojek a vzpěr (příčníků), upevňovanou mezi podlahu a strop, kterou lze snadno smontovat a demontovat.

V zájmu maximální bezpečnosti Vašeho dítěte a zabránění poranění je lezecká konstrukce opatřena kvalitními šroubovými spoji a sofistikovanými úchyty.

Všechny ocelové části lezecké stěny mají galvanickou povrchovou úpravu, jsou ošetřeny dvojí vrstvou práškové bravy, pozinkovány a vyznačují se vynikající antikorozní ochranou a dlouhou životností. Velký důraz klademe i na zpracování detailu: lezecké lano je vyrobeno ze 100% bavlny, provaz (fa. LIROS) je vyroben z odolného multifilamentního polypropylenu stabilizovaného proti UV záření o průměru 10 mm.

Barva, výška a materiál příček

Zvolte odpovídající výšku, požadovanou barvu a rozhodněte se, zda-li si přejete, aby příčky Vašich žebřin byly vyrobeny z kovu či dřeva. Kovové příčky jsou ošetřeny nástřikem dvojí vrstvy práškové barvy, vyznačují se stabilitou, dlouhou životností a mají průměr 25 mm.  Dřevěné příčky jsou vyrobeny z březového dřeva, mají průměr 32 mm, jsou opatřeny dvojí vrstvou laku a vyznačují se příjemným a pevným úchopem.

Montáž

Jednoduchost a spolehlivost lezecké konstrukce (prolézačky) umožňuje rychlou montáž a demontáž jakékoli konfigurace. Montáž modelu FitTop M1 lze provést pomocí vzpěr bez použití vrtačky, kladiva a hřebíků.

Podpořte fyzický rozvoj Vašeho dítěte

Nedostatek pohybu je již dlouhou dobu fenoménem i našich dětských pokojů. V době, které dominují počítačové hry, televize a herní konzole, se dětem více než kdy jindy nedostává zdravého pohybu. Pomozme našim dětem, aby znovuobjevily radost ze zdravého pohybu. Právě v době, kdy se nároky kladené školou na dítě neustále zvyšují, je fyzická kompenzace pohybem o to důležitější. Nedostatek pohybu může vést k nadváze a způsobit srdeční, kardiovaskulární onemocnění nebo onemocnění páteře.

Vědci zjistili, že již po 6 měsících každodenního desetiminutového cvičení na dětském sportovním nářadí lze pozorovat zlepšení všeobecné fyzické kondice, držení těla, chuti k jídlu a spánku dítěte. Naše sportovní nářadí přispívá k posílení svalů a kloubů, napomáhá upevnění rovnováhy, rozvíjí reakční schopnosti a v neposlední řadě stimuluje látkovou výměnu.

Technické údaje:

Délka: 100 cm

Šířka: 55 cm

Výška: 200 až 290 cm

Vzdálenost mezi příčkami: 23 cm

Max. zatížení lezecké konstrukce: 130 kg

Max. zatížení zavěšeného sportovního nářadí: 80 kg

Obsah dodávky:

Kovový stropní rám

Kovové žebřiny

Provazový žebřík

Gymnastické kruhy

Hrazda (bradla)

Lezecké lano

Visutá hrazda

Montážní příslušenství

Návod k použití

Jako doplněk zajišťující větší variabilitu a pestrost pohybu si u nás můžete k Vašim žebřinám zakoupit rovněž ochranné pěnové prvky  a závěsnou lavičku. Jako ochranu proti případným pádům Vám doporučujeme naše měkké rohožky.

VLASTNOSTI – určeno pro místnosti s výškou stropů od 2,00 do 2,90 m – různé barvy – zatížení do 130 kg – snadná montáž bez použití vrtačky, kladiva a hřebíků  - vč. cvičebních doplňků

CERTIFIKOVANÁ BEZPEČNOST – Nemusíte mít žádné obavy ohledně kvality a bezpečnosti našich lezeckých konstrukcí a žebřin, protože jsou certifikovány dle normy DIN EN 71-8: 2006-09: CERTIFIKÁT: TÜV NORD TÜV/GS

VYSOKÁ KVALITA – Lezecké konstrukce výrobce Niro Sportgeräte GmbH se používají mimo jiné rovněž ve školách, mateřských školách a tělocvičnách, protože se vyznačují mimořádně vysokou kvalitou a dlouhou životností. Naše sportovní a posilovací nářadí je vyráběno v Německu, a to výhradně z vysoce kvalitních, ekologických, nezávadných materiálů neobsahujících freony. Made in Germany – známka celosvětové záruky kvality, na kterou jsme hrdí!

ZÁRUČNÍ PODMÍNKY – Na kvalitu výrobce sportovního nářadí Niro Sportgeräte GmbH se můžete spolehnout! Budete-li muset využít záruku v důsledku výrobní vady, příslušný výrobek Vám dodáme zdarma a rychle. V případě dotazů a připomínek se na nás kdykoli obraťte. Jsme tu pro Vás!

FTM1

Parametry

Artikl
FTM1
Délka
100 cm
Šířka
55 cm
Výška
200 až 290 cm
Hmotnost
28 kg
Rozteč příček
23 cm
Maximální zatížení rámu
130 kg
Max. zatížení na zavěšeném gymnastickém vybavení
80 kg
Použití
Vnitřní